Date de contact oficii fitosanitare

Judet Adresa email Adresa postala Telefon
Alba ofalba@anfof.ro Str.Alexandru Ioan Cuza nr.6, cod 510193, oras Alba Iulia, jud.Alba 0258.779.755 0787.603.999
Arad ofarad@anfof.ro Str.Closca nr.6A, cod 310017, oras Arad, jud.Arad 0257.708.530 0787.602.670
Arges ofarges@anfof.ro Calea Campulung, nr. 4, cod 110147, oras Pitesti, jud. Arges 0248.274.078 0787.604.144
Bacau ofbacau@anfof.ro Str. Alexandru Piru nr.153, cod 513019, oras Bacau, jud.Bacau 0234.211.721 0787.635.302
Laboratorul regional de bacteriologie Bacau ofbacau@anfof.ro Str. Soimului nr.5, cod 600029, oras Bacau, jud.Bacau 0234.537.538
Bihor ofbihor@anfof.ro Str.Dimitrie Cantemir nr.24-26, cod 410519, oras Oradea, jud.Bihor 0259.268.743 0787.603.955
Bistrita ofbistrita@anfof.ro Str.Ioan Slavici nr. 2- 4, cod 420082, oras Bistrita, jud.Bistrita Nasaud 0263.235.672 0787.545.000
Botosani ofbotosani@anfof.ro Str.Eternitatii nr.6, cod 710321, oras Botosani, jud.Botosani 0231.518.227 0787.603.989
Brasov ofbrasov@anfof.ro Str.Linii nr. 47, cod 500465, oras Brasov, jud.Brasov 0268.440.001 0787.603.950
Braila ofbraila@anfof.ro Calea Calarasilor nr. 50, cod 810212, oras Braila, jud. Braila 0239.698.326 0787.603.966
Buzau ofbuzau@anfof.ro Str.Frasinet nr.3, COD 120050, oras Buzau, jud.Buzau 0238.437.884 0787.605.199
Caras-Severin ofcaras@anfof.ro Str.De sub Deal nr. 4, cod 325400, oras Caransebes, jud.Caras Severin 0255.513.343 0787.603.988
Calarasi ofcalarasi@anfof.ro Prelungirea Bucuresti nr. 26, bl.D3, cod 910168, oras Calarasi, jud.Calarasi 0242.331.086 0787.605.253
Cluj ofcluj@anfof.ro Str. Fagului nr.17,cod 400483, oras Cluj-Napoca, jud. Cluj 0264.274.636 0787.538.729
Constanta ofconstanta@anfof.ro Sos. Constanta -Tulcea km. 2, cod 511446, oras Constanta, jud Constanta 0241.510.246 0787.605.492
Covasna ofcovasna@anfof.ro Str. Recoltei nr.1, cod 520073, oras Sfantu-Gheoghe, jud. Covasna 0267.317.331 0787.603.985
Dambovita ofdambovita@anfof.ro Str. IC Bratianu nr.29, cod 130098, oras Targoviste, jud. Dambovita, 0245.217.138 0787.604.001
Dolj ofdolj@anfof.ro Str. Nicolae Romanescu nr. 39D, cod 200731, oras Craiova, jud. Dolj 0251.448.191 0787.604.005
Galati ofgalati@anfof.ro Str. Dragos Voda nr.13, cod 800187, oras Galati, jud.Galati 0236.495.244 0787.602.710
Giurgiu ofgiurgiu@anfof.ro Str.Ghizdarului nr.2,cod 08059, oras Giurgiu, jud.Giurgiu 0246.217.617 0787.602.650
Gorj ofgorj@anfof.ro Str. Ecaterina Teodoroiu nr.521, cod 210102, oras Targu Jiu, jud.Gorj 0253.249.043 0787.602.706
Harghita ofharghita@anfof.ro Str. Progresului nr.16,cod 530240, oras Miercurea Ciuc, jud.Harghita 0266.708.820 0787.658.205
Hunedoara ofhunedoara@anfof.ro Str. 22 Decembrie nr.222, cod 330162, oras Deva, jud.Hunedoara 0254.228.760 0787.645.892
Ialomita ofialomita@anfof.ro Str. Lacului nr.16, cod 920042, oras Slobozia, jud.Ialomita 0243.237.134 0787.603.949
Iasi ofiasi@anfof.ro Str. Dumbrava Rosie nr.3, cod 700471, oras Iasi, jud Iasi 0232.272.390 0787.603.965
Ilfov ofilfov@anfof.ro Str. Zorilor nr.21, cod 077175, comuna Stefanestii de Jos, jud. Ilfov 021.3379.739 0787.648.563
Maramures ofmaramures@anfof.ro Str. Vasile Alecsandri nr.70, cod 430351, oras Baia Mare, jud. Maramures 0262.437.470 0787.534.511
Mehedinti ofmehedinti@anfof.ro Str. Crisan nr.87B, cod 220271, oras Drobeta Turnu Severin, jud. Mehedinti 0252.332.488 0787.603.975
Mures ofmures@anfof.ro Str. Dezrobirii nr.80, cod 540243, oras Targu Mures, jud.Mures 0265.435.245 0787.603.984
Neamt ofneamt@anfof.ro Str. Fermelor nr.24, cod 610145, oras Piatra Neamt, jud.Neamt 0233.231.661 0787.602.688
Olt ofolt@anfof.ro Str. Tudor Vladimirescu nr.165, cod 230087, oras Slatina, jud. Olt 0249.411.414 0787.603.972
Prahova ofprahova@anfof.ro Str. Praga nr.7, cod 100172, oras Ploiesti, jud.Prahova 0244.523.191 0787.604.007
Satu Mare ofsatumare@anfof.ro Str. Lacramioarei nr. 37, cod 440067, oras Satu Mare, jud.Satu Mare 0261.857.050 0787.605.529
Salaj ofsalaj@anfof.ro Localitatea Criseni nr. 403, cod 457105, jud. Salaj 0260.620.063 0787.604.529
Sibiu ofsibiu@anfof.ro Drumul Ocnei nr.2, cod 550925, oras Sibiu, jud.Sibiu 0269.231.599 0787.601.918
Suceava ofsuceava@anfof.ro Str. Universitatii nr.3, cod 720225, oras Suceava, jud.Suceava 0230.558.314 0787.602.740
Teleorman ofteleorman@anfof.ro Str. Libertatii nr.99, cod 140009, oras Alexandria, jud.Teleorman 0247.313.575 0787.605.280
Timis oftimis@anfof.ro Str. Calea Sagului nr.140A, cod 300516, oras Timisoara, jud.Timis 0256.270.105 0787.603.980
Tulcea oftulcea@anfof.ro Str. Mircea Voda nr.63, cod 820129, oras Tulcea, jud.Tulcea 0240.521.974 0787.603.973
Vaslui ofvaslui@anfof.ro Sos. Nationala nr.96, cod 730003, localitatea Moara Grecilor, jud.Vaslui 0235.473.942 0787.648.564
Valcea ofvalcea@anfof.ro Str. Oituz nr.7, cod 240402, oras Ramnicu Valcea, jud.Valcea 0250.715.020 0787.603.996
Vrancea ofvrancea@anfof.ro Str. Milcov nr.40, cod 620070, oras Focsani, jud.Vrancea 0237.210.164 0787.602.681